Inż. Andrzej Werner

Urodzony 28.02.1988 r. Studiowałem Automatykę i Robotykę na wydziale Elektrycznym Politechniki Poznańskiej, uzyskując stopień inżyniera jako specjalista Robotyki, 31 stycznia 2013 roku. Swoje doświadczenie w dziedzinie Automatyki, zdobywałem w różnych zakładach produkcyjnych, między innymi Bridgestone, gdzie kierowałem grupą ludzi odpowiedzialną za utrzymanie ruchu. W między czasie byłem zaangażowany w realizację licznych projektów związanych nie tylko z Automatyką.

Od dzieciństwa moją pasją było konstruowanie. Od najmłodszych lat, wspólnie, pod okiem mojego Taty, poznawałem tajniki, Elektroniki i Mechaniki. Zaczęło się od klocków LEGO i modelarstwa RC, dziś projektuję maszyny CNC i konstruuję układy automatycznego sterowania dla licznych gałęzi przemysłu, cały czas chętnie poznając nowe procesy.

 

Moim największym hobby jest poznawanie nowych rzeczy. Lubię się uczyć, przy czym stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jeszcze jako młody chłopak, byłem zapalonym sportowcem, który kochał rywalizację, nie jednokrotnie stając na podium. Sport nauczył mnie ciężkiej pracy i pokory, a przede wszystkim zasad fair play.

 

 

Zadzwoń do nas

+48 530 476 317
© 2014 Hussar Machinery